Kawa arabica mielona

Kawa arabica - mielona łagodność każdego dnia

Dla wielu osób dzień bez porannej dawki kofeiny mógłby w ogóle nie istnieć. Najczęściej wybieraną przez Państwa opcją jest kawa arabica. Mielona wersja także przypada Wam do gustu. Przede wszystkim charakteryzuje się ona bardzo łagodnym smakiem, na przykład w porównaniu do znacznie bardziej intensywnej robusty. Oprócz tego, kawa arabica mielona posiada bardzo bogate aromaty, które nadają całkowicie innych odczuć każdemu, kto chociaż poczuje jej zapach. Zależy to od niezwykłej liczby czynników - od warunków klimatycznych oraz uwarunkowań naturalnych, przez sposób obróbki aż po samo pakowanie przed wysyłką.

Kawa mielona arabica - najświeższa z możliwych

Każda kawa mielona - arabica czy inne rodzaje - szczególnie dużo czerpie ze swojej świeżości. Trudno wyobrazić sobie wydobycie jej pełni smaku oraz aromatu w momencie, kiedy siedzi ona przez kilka tygodni na magazynie i czeka na wsypanie do opakowania. Dlatego właśnie my mielimy naszą kawę ziarnistą w dniu wysyłki. Podobnie ma się rzecz z samym pakowaniem. Czy jest to kawa mielona arabica, czy jedna z naszych ziarnistych propozycji - pakowanie odbywa się w tym samym dniu, co wysyłka. Dodatkowo to Wy możecie wybrać w jaki sposób chcecie mieć swoje ziarna zmielone. W ofercie mamy możliwość wyboru grubo zmielonej, średnio zmielonej oraz drobno zmielonej kawy. Wszystko po to, abyście mogli cieszyć się przepysznym smakiem oraz pełnią zawartych w kawie aromatów.

Kawa mielona 100 arabica z całego świata

Chociaż Europa nie słynie z upraw kawowca, na pozostałych kontynentach warunki klimatyczne dają możliwość do jego rozwijania się. Kawa mielona 100 arabica może pochodzić z wielu różnych miejsc na całym świecie. Kulinarna podróż dookoła kuli ziemskiej może się rozpocząć właśnie od spróbowania pierwszych łyków aromatycznej kawy. Każdy kraj ma swoją unikatową charakterystykę, dzięki czemu tak wiele aromatów możemy wyczuć podczas kosztowania różnych rodzajów. Zupełnie inaczej będzie smakować pochodzący z Brazylii napój o czekoladowym aromacie, a zupełnie inaczej kenijski, intensywny rodzaj.

Kawa 100 arabica mielona - różny sposób przygotowania

Każda kawa 100 arabica mielona posiada bogaty opis na naszej stronie. Ma to bardzo duże znaczenie nie tylko w kontekście poznania odpowiednich aromatów oraz smaków, które możecie skosztować. Warto również zwrócić uwagę na możliwy sposób przygotowania. Nie każda kawa 100 arabica mielona nada się do przygotowywania w ekspresie czy aeropressie.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych kaw mielonych robusta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Zapisz się na nasz newsletter

Sklep internetowy Shoper.pl