Jak rozpoznać dobrą kawę?
Jak rozpoznać dobrą kawę?

Wyśmienita filiżanka kawy zaczyna się już przy wyborze ziaren. Z pozoru wydaje się to bardzo proste, ale znalezienie świetnej kawy może być bardzo trudne, jeśli nie wiesz czym się kierować. W tym artykule podpowiemy Ci jak wybrać najlepszą kawę.

czytaj całość »
Dlaczego do espresso podaje się wodę?
Dlaczego do espresso podaje się wodę?

Kawa dla wielu osób jest jedną z najważniejszych części dnia. Właśnie dlatego bardzo istotne dla nich jest to, aby przygotowywać ją w sposób poprawny i móc w 100% cieszyć się jej aromatem i mocą. Aby jeszcze lepiej wydobyć aromat prawidłowo zaparzonej kawy, bardzo często podaje się do niej szklankę wody. Właśnie dlatego tłumaczymy, dlaczego do espresso serwuje się również i ją.

czytaj całość »
Aromatyzowanie kawy
Aromatyzowanie kawy

Dobrze smakuje, pobudza i uszczęśliwia, są dziesiątki powodów, by pić kawę i prawie nie ma badań, które by się z tym nie zgadzały. Picie kawy pozostaje doznaniem zmysłowym, które obejmuje nie tylko zmysł węchu i smaku, ale także uczucia, emocje, pamięć i przyjemność. Jeśli jesteś miłośnikiem kawy, który szuka różnorodności i chce odkrywać nowe smakowe horyzonty to trafiłeś we właściwe miejsce. W Magnificent Coffee specjalne mieszanki kawy, są uzupełnione wyselekcjonowanymi nutami aromatów, tworząc wyjątkowo pyszną fuzję z klasycznym smakiem kawy.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Zapisz się na nasz newsletter

Sklep internetowy Shoper.pl