Zestaw kaw do ekspresu

Zestaw kaw do ekspresu — najwyższa jakość w Twoim domu

Każdy nasz zestaw kaw do ekspresu sprzedawany jest pod postacią ziaren, które wypalane są przed wysyłką. Służą one do samodzielnego mielenia, co pozwala zachować głębię smaku.

Kawa ziarnista może być przygotowana na wiele sposobów. Na jej końcowy smak wpływ ma kilka czynników, takich jak czas kontaktu kawy z gorącą wodą, wysokość ciśnienia, temperatura wody, technika parzenia kawy. Obecnie wyróżnia się trzy główne metody przygotowywania kawy — w ekspresie przelewowym, ciśnieniowym i w kawiarce.

  • Parzenie kawy w ekspresie przelewowym polega na zalaniu jej gorącą wodą. W takim przypadku najlepiej zda egzamin kawa grubo mielona.
  • W przypadku ekspresu ciśnieniowego najlepiej sprawdzą się kawy mocno i średnio palone i te o ciemnej barwie. Polecamy tutaj Arabikę lub mieszankę Arabiki i Robusty.
  • Kawa do kawiarki powinna mieć natomiast wyrazisty, ale i słodszy posmak. Najlepsze będą kawy drobno mielone. Najlepiej przygotować je bezpośrednio przed zaparzeniem.

Zestaw kaw do ekspresu — idealny pomysł na oryginalny prezent

Czy może być lepszy prezent dla miłośnika kawy, niż właśnie wysokiej jakości zestaw kaw do ekspresu? Oferowane przez nas kawy ziarniste to produkty najwyższej jakości, które powstają jedynie z wyselekcjonowanych ziaren. Dzięki temu można mieć pewność, że zachwycą one głębią smaku, niepowtarzalnym aromatem i na długo pozostaną w pamięci. Do wyboru pozostaje kilka wariantów, a decydując się na zestaw, jak najbardziej spróbować można od razu kilku z nich. Same opakowania kawy prezentują się bardzo elegancko, dzięki czemu na pewno wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Zestawy kaw do ekspresu przelewowego

Wielu smakoszy kawy decyduje się na metody przelewowe, aby jeszcze bardziej rozkoszować się głębią kawowego smaku. W takim przypadku warto decydować się konkretnie na mielone zestawy kaw do ekspresu, przeznaczone do urządzenia przelewowego. Każda z kaw, która znajduje się w zestawie, oczywiście posiada swoją własną charakterystykę. To dlatego zachwyca wyjątkowością i na długo pozostaje w pamięci. To prawdziwie pobudzający napój!

Zestaw kaw do ekspresu — nie tylko dla pasjonatów kawy

Warto wiedzieć, że zestaw kaw do ekspresu to doskonały wybór nie tylko dla największych pasjonatów kawy, ale i dla każdego, kto chciałby spróbować ziaren kawy naprawdę wysokiej jakości. Decydując się od razu na zestaw, można spróbować kilku rodzajów jednocześnie. Każda z kaw pochodzi ze sprawdzonych plantacji i jest przygotowywana przy zachowaniu wszelkich najważniejszych norm, dzięki czemu zachwyca swoją głębią i aromatem, które są wręcz nie do podrobienia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Zapisz się na nasz newsletter

Sklep internetowy Shoper.pl