Kawy mielone w naszym sklepie są zawsze świeżo zmielone przed wysyłką do naszych klientów. Wybierz jedną z kaw ziarnistych i dobierz odpowiedni dla Ciebie stopień zmielenia kawy. 

Kawy mielone

Kawa ziarnista  COSTA RICA TARRAZU 100% Arabica Kawa ziarnista COSTA RICA TARRAZU 100% Arabica
Cena:

24,48 zł

Cena regularna: 36,00 zł

Najniższa cena: 30,60 zł
zobacz więcej
  • promocja

Kawy mielone - alternatywne rozwiązanie

Niektórzy z nas niemalże mechanicznie powtarzają tę samą czynność każdego poranka. Wejście do kuchni, wyciągnięcie ulubionego kubka z szafki lub zmywarki i zaparzenie swojej ulubionej, przepysznej kawy mielonej Robusta lub Arabica. Jednak nie wszyscy posiadają ekspres do kawy, więc tutaj z pomocą przychodzą kawy mielone. W naszym sklepie wszystkie nasze produkty możemy zmielić na dowolną grubość - grubą, średnią, czy drobno zmieloną. Dzięki czemu Klienci są zadowoleni z uniwersalności oferowanych kaw oraz szerokiego wyboru oferty. Czym się charakteryzują kawy mielone? Przede wszystkim można je zaparzyć bez konieczności posiadania ekspresu do kawy ziarnistej. Smaki i aromaty zależą od konkretnej mieszanki, na którą się zdecydujemy, ponieważ każdy nasz produkt jest inny i w tej kwestii trzeba odnaleźć swój ulubiony smak.

Kawa mielona z całego świata

Poznawanie różnych kultur może odbywać się na rozmaitą liczbę sposobów. Nie zawsze mamy możliwość spakowania się i pojechania na drugi koniec świata. Wobec tego warto wybrać "zwiedzanie" poprzez próbowanie napojów oraz przysmaków z danego regionu. Kawa mielona z różnych miejsc na świecie smakuje zupełnie inaczej. Ma na to wpływ wiele czynników. Z pewnością duże znaczenie mają specyficzne warunki klimatyczne oraz gleby, na których rosną dane drzewa. Nie można również zapominać o wyjątkowych, niepowtarzalnych wręcz metodach zbierania ziaren oraz ich obróbki. Zależy to w dużej mierze od tradycji oraz uwarunkowań kulturowych, których przedstawiciele od wielu pokoleń zjadają zęby właśnie na przygotowywaniu najlepszej kawy z możliwych. Czym charakteryzuje się kawa mielona z różnych regionów świata? Brazylijskie napoje przede wszystkim opierają się na czekoladowych aromatach. Nuty świeżego drewna oraz wyraźny wpływ monsunowego powietrza to domena indyjskich odmian. Jeżeli chcemy poczuć mix owoców oraz orientalnych przypraw, powinniśmy sięgnąć po kawę z Nowej Gwinei. Jak widać, w jednym łyku kawy możemy odpłynąć w podróż dookoła świata.

Kawa ziarnista mielona - idealny pomysł na prezent

Czasami nie mamy pomysłu na upominek dla swoich bliskich. Dlaczego nie miałaby to być kawa ziarnista mielona? W końcu doskonale wiemy, że codziennie napędzają się aromatyczną kawą, która pozwala im dobrze rozpocząć dzień. Jeżeli dodamy do tego wiele możliwości smakowych, to wtedy możemy dobrać jej rodzaj bezpośrednio pod preferencje danej osoby. Kawa ziarnista mielona może nie pasować do każdego ekspresu, dlatego warto uprzednio sprawdzić informacje na ten temat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Zapisz się na nasz newsletter

Sklep internetowy Shoper.pl