Najlepsza kawa ziarnista i herbata liściasta

 
O nas

Najlepsza Kawa Ziarnista


Magnificent Coffee” z zamiłowania do smaku kawy!

Jako pasjonaci tego wyjątkowego naparu, jego selekcjonowania, mieszania i parzenia kawy z różnych rejonów świata, możemy pochwalić się Państwu naszym wieloletnim doświadczeniem. To ono pozwala nam nieustannie dążyć do perfekcji i osiągać ją, zaopatrując Magnificent Coffee tylko w najlepsze kawy, a od niedawna również najlepsze herbaty.

Ponieważ naszym celem jest dostarczanie Państwu wyjątkowych doznań smakowych świeżo palone kawy Magnificent są dostępne wyłącznie w ziarnach, a starannie wyselekcjonowane i świeżo palone ziarna naszych kaw potrafią uwieść niejednego konesera kawy.

Wybór wśród kaw ziarnistych jest ogromny. Na naszych wirtualnych półkach można znaleźć kawy z każdego kontynentu. W zależności od intensywności jaką się lubi, nut smakowych, których chciałoby się spróbować i ceny, którą jest się w stanie zapłacić, można wybierać w naszym sklepie wśród różnego rodzaju kaw. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednio intensywną kawę i te osoby, które uwielbiają mocno intensywny kwaskowy smak i te, które wolą jej łagodniejsze odmiany.

Dobra kawa ziarnista to w pierwszej kolejności odpowiednia gleba do uprawy tych wyjątkowych ziaren. Po drugie to plantacje, które wiedzą jak dbać o kawowce, a po trzecie to również odpowiednie zapakowanie kawy w ziarnach oraz jej dystrybucja. Dystrybucją zajmujemy się my. Dajemy Wam, osobom, które znają się na kawie możliwość wyboru. Od kaw uprawianych na wulkanicznych glebach Galapagos, przez kawę z etiopskiego rejonu Sidamo, po kawę z Jemenu, gdzie klimat choć surowy dla kawowych plantacji, pozwala na cieszenie się kawą o zupełnie innym smaku. Do tego w naszej ofercie są również mieszanki kawowe i herbaty liściaste.

Mieszanie rodzajów kaw wymaga ogromu wiedzy na temat kawy – jej rodzajów, możliwości, charakteru. Jednocześnie w efekcie daje odważne, niepowtarzalne połączenia smaków i aromatów. Nasze autorskie mieszanki kaw projektujemy z największą starannością i w pełni świadomie.

 

Kupno kawy to wydatek, który się opłaca, gdy wybiera się kawy ze sprawdzonych źródeł. W naszym sklepie online dajemy Wam hermetycznie zapakowane ziarna, których moc możecie rozbudzić dzięki odpowiedniemu mieleniu i parzeniu. 

Kawa w ciągu godziny od zmielenia traci, aż 30 % walorów smakowych dlatego najlepiej zmielić ją tuż przed parzeniem. Warto pamiętać, że kawa podczas procesu mielenia wydziela olejki aromatyczne mające niepodważalny wpływ na aromat i smak napoju, które z czasem zanikają. Najlepszym wyborem będzie więc zakup kaw pakowanych po 250 g ponieważ macie Państwo gwarancję, że kawa po otwarciu nie utraci szybko swoich walorów smakowych i niepowtarzalnego aromatu.

Proponujemy kawy z najdalszych i najbardziej egzotycznych rejonów świata, a naszym celem jest oferowanie Państwu najlepszych produktów kawowych, powstałych w myśl: pracuj z naturą, odżywiaj, wpływaj pozytywnie. I, najważniejsze: „spraw, by każdy Klient poczuł się oczarowany”.

Wypalając ziarna kawy zaraz po otrzymaniu od Państwa zamówienia, dajemy Państwu gwarancję zakupu wyłącznie świeżych i aromatycznych ziaren.

Nasza sztuka polega na precyzji. Jeśli więc poszukują Państwo wysokojakościowej, zawsze świeżej kawy, Magnificent Coffee to Państwa El Dorado.

Nasze kawy to również świetny pomysł na prezent – wręczając je, ofiarują Państwo jakość, nietuzinkowy smak, indywidualizm i serce.

Cechy, które my wkładamy w naszą pracę.

Zapewniamy, że z naszymi ziarnami każda filiżanka stanie się niezwykłą podróżą.

Proponowane style mielenia kawy Magnificent / Metody  przyrządzania:

Drobno / po turecku (arabsku) w tygielku

Średnio / ekspres nisko i wysokociśnieniowy oraz kawiarka

Grubo / przelew, praska francuska, dzbanki, filtry

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Zapisz się na nasz newsletter

Sklep internetowy Shoper.pl