Intensywne kawy ziarniste i ich profile smakowe

Każda z kaw posiada zupełnie inny profil smakowy, co możesz wyczuć bez większego problemu. Kluczowe w tym przypadku są Twoje preferencje względem konkretnego produktu. Liczą się osobiste odczucia. Nasze intensywne kawy ziarniste także mogą pochwalić się różnorodnymi profilami smakowymi. Kawę Salvador SHG odznacza łagodność oraz zrównoważenie. Do tego obecność czekolady, karmelu, miodu i owoców leśnych. Z kolei kawa Colombia Supremo zawiera nutki orzecha, karmelu i owoców. Zaś kawa India Monsooned Malabar przykuwa uwagę smakiem orzechów, przypraw i czekolady. Nasze produkty doskonale nadają się do ekspresów, kawiarek czy dripperów. Wybierz jedną z dostępnych opcji i przekonaj się sam!

Kawa ziarnista intensywna oraz jej profil palenia i kwasowość

Każda kawa ziarnista intensywna ma średni profil palenia, co ma ogromny wpływ na ostateczny smak i aromat kawy. Temperatura palenia, czas palenia, stopień palenia czy rozwinięcie smaku nadają odpowiednią intensywność naszym kawom. Sama kwasowość jest niska. Jednocześnie zyskujesz więc delikatny, łagodny i zrównoważony smak. Całość sprawia, że kawa jest obłędna oraz zwyczajnie ponadczasowa. Spróbuj jedną z dostępnych kaw, a następnie zdecyduj, która jest Twoją ulubioną i najbardziej pożądaną. A może będzie ich zdecydowanie kilka?

Intensywne kawy ziarniste wyróżnia konkretna metoda obróbki

Jeżeli chodzi o intensywne kawy ziarniste, to dominującą metodą przetwarzania jest obróbka na mokro lub proces "monsunowania". W przypadku obróbki na mokro kawa jest najpierw myta, a następnie suszona na słońcu lub przy pomocy maszyn. Natomiast proces "monsunowania" obejmuje kilkanaście tygodni oczekiwania na ziarna, które są poddawane działaniu wiatru i deszczu monsunowego. Dzięki temu możesz zaznać finalnie intensywne wrażenia smakowe i zapachowe. Taka kawa to po prostu skarb natury, z którego nie sposób nie skorzystać.

Kawa ziarnista intensywna pochodzi z różnych zakątków świata

Zaprezentowana kawa ziarnista intensywna ma swoje źródło w rozmaitych zakątkach świata. Jedna z naszych propozycji pochodzi z Salwadoru, inna z kolumbijskich upraw. Nie możemy też zapominać o kawie indyjskiej. Każdy znajdzie coś idealnego dla siebie i coś, co odpowiada jego konkretnym upodobaniom. Przejrzyj nasze kawy ziarniste, aby móc wybrać tę najlepszą opcję. Jesteśmy pewni, że bez większego problemu znajdziesz produkt, który przypadnie Ci do gustu. Zamów już teraz jedną z poniższych propozycji i ciesz się smakiem pysznej kawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Zapisz się na nasz newsletter

Sklep internetowy Shoper.pl