Ekskluzywne kawy ziarniste

Ekskluzywne kawy ziarniste wyróżniają wyrafinowane profile smakowe

Trzeba przyznać, że ekskluzywne kawy ziarniste wyróżnia wyrafinowany i jedyny w swoim rodzaju profil smakowy. Jednak to Twoje upodobania będą mieć tutaj największe znaczenie. Skup więc uwagę na swoich własnych odczuciach. Podpowiemy Ci odrobinę względem naszych zaprezentowanych produktów. Kawa Jamaica Blue Mountain jest doskonale zbalansowana. Wyczujesz obecność owoców, czekolady, orzechów i kwiatów. Kawa Hawaii Kona Extra Fancy okazuje się łagodna i idealnie zrównoważona. Dominuje tu czekolada oraz brązowy cukier. Z kolei kawa Panama Geisha jest łagodna, a co więcej, złożona smakowo. Odkryjesz nutki jaśminu, cytryny, miodu oraz bergamotki. Sprawdź sam!

Ekskluzywna kawa ziarnista odznacza się konkretnym profilem palenia i kwasowością

Każda ekskluzywna kawa ziarnista dostępna w naszej ofercie ma średni profil palenia. Dzięki temu uzyskujemy określony smak i aromat produktu. Temperatura palenia, czas palenia, stopień palenia czy rozwinięcie smaku wpływają na intensywność oferowanych kaw. Kwasowość kaw jest niska lub średnia, w zależności od Twojego wyboru i upodobań. To ty decydujesz, jaki smak jest dla Ciebie tym finalnym i najbardziej odpowiednim. Jesteśmy pewni, że kawy ziarniste dostarczą Ci bogactwa różnorodnych doznań, które będą niezwykle trwałe.

Ekskluzywne kawy ziarniste i metoda obróbki na mokro

Mając na myśli ekskluzywne kawy ziarniste, należy uwzględnić także sposób ich przetwarzania. W przypadku wszystkich wcześniej wymienionych kaw jest to obróbka na mokro. Co to dokładnie oznacza? Kawa jest najpierw myta, aby następnie zostać wysuszona w pełnym słońcu lub za pomocą wyspecjalizowanych maszyn. Ostatecznie dzięki takiej obróbce jesteś w stanie zaznać szalenie intensywnych wrażeń smakowych i zapachowych. Taką kawę możemy zdecydowanie nazwać ekskluzywną, a Twoje kubki smakowe na pewno docenią jej nieoczywisty aromat i pełnię.

Każda ekskluzywna kawa ziarnista pochodzi z konkretnego zakątku świata

Co istotne, ekskluzywna kawa ziarnista pochodzi z najróżniejszych zakątków świata. Ziarna muszą więc przebyć długą drogę, aby móc zawitać w Twoim domu. Jedna z kaw pochodzi z Jamajki, inna ma swoje źródło na Hawajach. No i oczywiście nie może zabraknąć tutaj Panamy. Rozejrzyj się za swoją ulubioną kawą. Nie ma innego wyjścia niż spróbowanie wybranej opcji. Nie musisz też absolutnie ograniczać się do jednego produktu. Wszystko zależy od określonych preferencji i nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Zamów kawę, która odpowiada Ci najbardziej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Zapisz się na nasz newsletter

Sklep internetowy Shoper.pl