Kawa do biura Gdańsk

Kawa do biura Gdańsk – gatunki z całego świata

Dobre rozpoczęcie dnia w pracy, szczególnie przy gorszej pogodzie, nie może nastąpić bez codziennej dawki kofeiny. Właśnie z tego względu tak ważne jest, aby w każdej firmie znalazła się kawa do biura. Gdańsk to miasto, w którym tysiące osób przyjeżdża do biura z rana i chętnie delektuje się aromatycznym zapachem i smakiem pełnoziarnistej kawy. W naszej ofercie znajdziecie naprawdę bogaty wybór ziaren, które mogą być przygotowane wedle Waszego uznania. Zdajemy sobie sprawę, że wśród Was mamy zarówno miłośników tradycyjnego parzenia, jak i fanów wykorzystania nowoczesnych ekspresów. Warto zauważyć, że w naszym sklepie internetowym możecie wybrać ziarna ze wszystkich kontynentów, na których znajdziemy plantację. Ze względów klimatycznych, nie uświadczymy upraw kawowca w Europie oraz, rzecz jasna, na Antarktydzie.

Kawa do biura w Gdańsku – z najpopularniejszych kierunków

Chcecie wiedzieć jaka kawa do biura w Gdańsku będzie najlepsza? Z pewnością warto na sam początek wybrać sprawdzone rozwiązania. Zdecydowanie najpopularniejszą destynacją jest oczywiście Kraj Kawy, czyli Brazylia. Klimat równikowy oraz amazońska dżungla to idealne warunki do rozwoju wielu różnych roślin, w tym ziaren kawowca. Eksport kawy z Brazylii do wielu krajów z całego świata odbywa się od wielu pokoleń, ponieważ jest to produkt naprawdę wysokiej jakości. Dużym zaufaniem naszych klientów cieszą się również ziarna pochodzące z podobnej długości geograficznej, jednak innego kontynentu. Afrykańska kawa, szczególnie ta z okolic Kotliny Kongo, cechuje się bardzo aromatycznym zapachem przypraw, dzięki czemu wiele osób wybiera ją bez wahania.

Kawa do biura w Gdańsku – co wpływa na smak i aromat?

Jeżeli chcemy wiedzieć jaka kawa do biura w Gdańsku będzie Wam najbardziej odpowiadać, warto znać podstawowe różnice oraz aspekty wpływające na jej jakość. Przede wszystkim uwarunkowane jest to od klimatu. Poczujemy zdecydowaną różnicę w ziarnach z wilgotnej strefy równikowej – wspomniana Brazylia oraz Kotlina Kongo – w porównaniu z powstałymi w znacznie cięższych warunkach plantacjach w Etiopii czy Jemenie. Duże znaczenie ma również wysokość plantacji nad poziomem morza, dzięki czemu kolumbijskie oraz peruwiańskie kawy cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Wreszcie nie można zapominać o glebie. Co ciekawe, najlepszą do rozwoju roślin jest gleba wulkaniczna – w naszej ofercie znajdziecie przepyszną kawę hawajską, która uznawana jest za jedną z najlepszych na świecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Zapisz się na nasz newsletter

Sklep internetowy Shoper.pl